ковані вироби
Контакти

Укладання бруківки.
Ковані вироби.

067 609 53 38 - Володимир

097 185 62 34 - Тарас

Електронна адреса:

tabako-bud@rambler.ru

Наше місцезнаходження на карті

Все про Пиар

Пиар и пиар технологии. Создание сайтов. SEO. Маркетинг и исследования




Бруківка
Проекти

Укладання бруківки

Ковані вироби

Будівельні послуги

Укладання бруківки
Ковані вироби
Новини Львова
Погода в Львове
Статистика
Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Безкоштовний каталог сайтів Компас Абитуриента Каталог сайтов Всего.RU Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог
сайтів України Яндекс.Метрика

безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в 

каталогах Каталог 

MyList.com.ua Львівський каталог сайтів каталог сайтів Protected by Copyscape Plagiarism 

Detection ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Украинский портАл
Головна » Статті » Мої статті

У категорії матеріалів: 14
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
1
Мої статті | Переглядів: 1874 | Додав: drdead | Дата: 09-Травня-11

Ковані вироби


Художня ковка-це один із способів художньої обробки металла.Вас цікавить індивідуально виготовлені на підставі перевіреної століттями технології металеві ковані вироби (ворота, паркани, решітки на вікна, огородження для балконів і сходів і т.д.) з барвистою художньої куванням з Вашими параметрами і розмірами? Кування заліза відбувається при температурі понад 1000 ° С. На перших порах руду плавили в ямах, потім їх замінили печі - домниці. Плавка йшла на деревному вугіллі з подачею в горн гарячого повітря який задували за допомогою хутра зі шкір тварин. Техніка та решітки, сільськогосподарські знаряддя, зброю і обладунки, інструменти ремісників та інші предмети.
Мої статті | Переглядів: 3105 | Додав: drdead | Дата: 29-Квітня-11

Сучасні ковані вироби.

Художня ковка металу здавна служила одним із способів створення унікальних виробів, що прикрашають побут людини. Кування було одним з основних способів обробки металу за багато тисяч років до нашої ери. В Ірані, Месопотамії, Єгипті, в індіанців Північної і Південної Америки ковані вироби та металоконструкції користувалися особливою пошаною, це мистецтво навіть оточувалось легендами і забобонами. У Середні століття художнє кування досягла найвищого рівня: вручну кувалося зброю, інструменти, деталі сільськогосподарських знарядь.
Мої статті | Переглядів: 2596 | Додав: drdead | Дата: 29-Квітня-11

Ковані вироби

Згідно з легендою, першим підкорювачем металу на землі був міфічний герой Гефест. Напевно, саме з цього моменту і почався розвиток кованого мистецтва. У всі часи, це ремесло було затребувано. Народні умільці вдосконалювали свою майстерність і, із сторіччя в сторіччя, передавали свій досвід новому поколінню. Кожен такий умілець володів індивідуальними навичками, своїми секретами, напевно, саме тому, неможливо створити два твори, які б, як дві краплі води, були схоже один на одного.

Але з часом, коли стало активно розвиватися машинне виробництво, і верстати почали штампувати все підряд, попит на ковані вироби впав, але все ж, справжнє мистецтво завжди буде в моді. Ковалі завжди були, є і будуть, їх творчий пошук ніколи не припиняється.

Мої статті | Переглядів: 2614 | Додав: drdead | Дата: 28-Квітня-11

Ковані вироби

Ковальський орнамент застосовувався для оформлення різних декоративних виробів, зброї, предметів праці та побуту. Орнамент наносився на гарячу заготовку і виходив об'ємним, глибоким, якщо ж орнамент робився на холодну, то виходив - плоским і поверховим. Щоб додати особливу виразність виробу, коваль з допомогою ручника на підготовлену поверхню наносив особливу огранювання, тобто спеціальні межі, які й надавали виробу той оригінальний і закінчений вигляд. Штриховий орнамент виконувався за допомогою зубила, поєднуючи зубила з різною кривизною леза можна було створити абсолютно унікальні орнаменти квітів, гуртків, розеток. Іноді насічку наносили в процесі кування, наприклад - кували листочок, потім наносили прожилки і лише потім вже готового виробу надавали вигнуту форму. Круглі, квадратні, пірамідальні поглиблення наносили на ковані поверхні за допомогою спеціальних пробійників з особливо заточеною поверхнею робочої частини.Ковані вироби ...
Мої статті | Переглядів: 2944 | Додав: drdead | Дата: 27-Квітня-11

Художня ковка - один з найстаріших видів декоративного мистецтва.

Художні ковані вироби давно використовуються в архітектурному середовищі. Ковані вироби донесли до наших днів незвичайну красу старовинної архітектури.
Мої статті | Переглядів: 1960 | Додав: drdead | Дата: 26-Квітня-11

Бруківка. Ковані вироби.

Трішки історії

Історія виникнення бруківки


Виробництво тротуарної плитки вперше з'явилося в Голландії. Саме там розробили спосіб виготовлення штучного каменю. На початку XIX століття голландці вже почали будувати з неї дороги. Перша дорога сполучала такі міста як Амстердам і Харлем.
Перша бруківка

 Після успішного досвіду по спорудженню шляхів сполучення, голландці стали застосовувати цей матеріал для зведення різних споруд. У Голландії тротуарна плитка отримала велику популярність за рахунок того що в цій країні була нестача кам'яних матеріалів. Після вдалого використання бруківки в Голландії, виробництво тротуарної плитки і особливості її укладання стали переймати сусідні країни. Так вона дійшла до нас.

Мої статті | Переглядів: 3146 | Додав: drdead | Дата: 24-Квітня-11

Бруківка - сучасне покриття доріг та тротуарів.

В давнину дорогу, вимощену бруківкою прийнято було називати «королівської». І справа тут була не стільки в її вартості, скільки в її властивостях. Її довговічність, яка зберігається протягом століть, висока міцність і загальна естетика хитромудрого візерунка надають їй ореол деякої аристократичності. Граніт, з якого виготовляється бруківка по міцності і перевіреної довговічності набагато перевершує всі матеріали, які знаходять застосування в будівництві. Додайте до цього стійкість до руйнівного впливу на дорожнє покриття атмосфери, температурних перепадів, які так властиві клімату нашої країни, стійкість до тиску і ударних навантажень на поверхню, і Ви зрозумієте, що подібне поєднання властивостей в одному матеріалі, робить його незамінним.

Мої статті | Переглядів: 1704 | Додав: drdead | Дата: 24-Квітня-11

Варіанти укладання бруківки.

Плиткове полотно, візуально можна умовно розділити на наступні категорії.

За кольором:
1) Однобарвні (з плитки одного кольору);
2) багатобарвної (з плитки двох або декількох кольорів).

За направленням шва:
1) Хаотичне (закономірностей немає);
2) односпрямованість (шов чітко проглядається в одному або декількох напрямках);
3) Радіальне (шви йдуть кругами або радіальними викривленнями).

Визначивши свій варіант укладання і колірну гамму, потрібно прив'язати її до оточуючих об'єктів. Прив'язку здійснюють до входів та виходів. Пріоритет звичайно - це центральний вхід в будівлю. Наступні пріоритети ви визначите для себе самі. Існує в укладанні таке поняття як "підрізування плитки". Підрізають бруківку в тих місцях, де її форма не дозволяє зайняти відповідне місце. Приклад - спотворення геометричних розмірів будівлі, а це насправді не рідкість. Підрізана плитка виглядає не зовсім красиво, у порівнянні з цілою, але це нормальне дію і без нього на багатьох об'єктах просто не обійтися. Як правило не існує жорсткої прив'язки до ділянок тротуару, де обов'язково повинна бути підрізка, а де її не повинно бути. Ви самі можете зміщувати осі укладання, з метою змістити підрізування в ту чи іншу сторону.
Мої статті | Переглядів: 4625 | Додав: drdead | Дата: 24-Квітня-11

Укладання бруківки


ФЕМи укладаються на підготовлений підстильний шар, починаючи від уже покладеної поверхні рівномірними рядами згідно з профілем укладання (по шаблону, рейці, шнурові). Бруківка укладається на однаковій висоті. Ширина швів – 3-5 мм, у випадку заповнення їх піском, і 8 мм якщо вони фіксуються розчином або мастиками.

Укладання бруківки без швів не допускається, адже тоді неминучі відколи ребер бруківки під час експлуатації (унаслідок температурних і силових деформацій). Наявні на бруківці фіксатори висотою 1,5-2 мм не є заміною швів!

Варто враховувати, що шви, разом з матеріалом-заповнювачем, у процесі експлуатації виконують функцію еластичної опори між окремими каменями і сприяють рівномірному розподіленню навантаження у горизонтальному та вертикальному напрямах між окремими каменями покриття.

У випадку заповнення швів розчином слід робити температурно-усадочні шви. Після укладання покриття необхідно рівномірно утрамбувати, починаючи з країв у напрямку до середини.

Звертаємо Вашу увагу!


У процесі мостіння необхідно одночасно використовувати бруківку з різних пакетів. Це стосується всіх кольорів, особливо кольорів з відтінком. При укладанні охороняйте поверхню бруківки від забруднення ґрунтом. Ми радимо прикривати бруківку плівкою.


 
Мої статті | Переглядів: 2353 | Додав: Вова | Дата: 08-Квітня-11

1-10 11-14