ковані вироби
Контакти

Укладання бруківки.
Ковані вироби.

067 609 53 38 - Володимир

097 185 62 34 - Тарас

Електронна адреса:

tabako-bud@rambler.ru

Наше місцезнаходження на карті

Все про Пиар

Пиар и пиар технологии. Создание сайтов. SEO. Маркетинг и исследования
Бруківка
Проекти

Укладання бруківки

Ковані вироби

Будівельні послуги

Укладання бруківки
Ковані вироби
Новини Львова
Погода в Львове
Статистика
Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Безкоштовний каталог сайтів Компас Абитуриента Каталог сайтов Всего.RU Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог
сайтів України Яндекс.Метрика

безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в 

каталогах Каталог 

MyList.com.ua Львівський каталог сайтів каталог сайтів Protected by Copyscape Plagiarism 

Detection ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Украинский портАл
Головна » Статті » Мої статті

Художня ковка. Ковані вироби.

Ковані вироби


Художня ковка-це один із способів художньої обробки металла.Вас цікавить індивідуально виготовлені на підставі перевіреної століттями технології металеві вироби (ворота, паркани, решітки на вікна, огородження для балконів і сходів і т.д.) з барвистою художньої куванням з Вашими параметрами і розмірами? Кування заліза відбувається при температурі понад 1000 ° С. На перших порах руду плавили в ямах, потім їх замінили печі - домниці. Плавка йшла на деревному вугіллі з подачею в горн гарячого повітря який задували за допомогою хутра зі шкір тварин. Техніка та решітки, сільськогосподарські знаряддя, зброю і обладунки, інструменти ремісників та інші предмети.

Металоконструкції з використанням кованих елементів відрізняється від зварних металоконструкцій своєї витонченістю, «легкістю» і вишуканістю.
    Художня ковка надає будь-якому будинку особливий шик, виглядає одночасно і красиво, і солідно. Вироби з кування виділяє ваш будинок серед традиційнихособняків більшості сусідів Художня кування додає певний статус власникові, це свого роду візитна картка хазяїна
    Художня ковка славиться не лише своєю красою, але і якістю і довговічністю виробів. Що може бути чесніше металу?
Кування - поширений спосіб художньої обробки металу. Практично кування застосовується для обробки багатьох металів, але найчастіше цей термін пов'язаний з ковальським ремеслом, з обробкою заліза для створення кованих виробів. Тому що залізо менш інших металів піддається холодній обробці і для отримання потрібної форми або будь-якого зображення на поверхні заліза його необхідно розігрівати до температури понад 1000 ° С.

Художня ковка сьогодні є невід'ємним атрибутом аристократів і просто людей з добрим смаком. Оздоблення кованими виробами будинку і ділянки тепер вважається ознакою хорошого тону і достатку родини. Заміський будинок по суті є ознакою достатку і благополуччя, тим більше, що зараз приділяється величезна увага дизайну як інтер'єру, так і екстер'єру. Художня ковка різноманітна, має багато стилів, видів і способів обробки металу.

Художня ковка представлена ​​в парках, де можна спостерігати величезну кількість її видів. Проходжуючись по старовинному парку, кожен хоча б раз відчував почуття ностальгії за минулим, де дами прогулювалися зі своїми фрейлінами, а пани кланялися їм. Художня ковка - це не просто вироби і символи старовини, ціле мистецтво, яке об'єднало в собі стільки ремесел. Дизайнери, архітектори, ковалі разом придумують нове і втілюють його в життя.

Художня ковка - дивовижний вид архітектурного мистецтва, який зародився ще в 12 столітті нашої ери, коли людина навчилася робити з металу не тільки огорожі і стіни, як засіб захисту, але й додавати до своїх творів узори і малюнки. Так зароджувалася художнє кування як вид ковальського ремесла, яке здавна на Русі вважалося почесним. Ковалів на все село завжди було 1-2 людини, а справжніх майстрів своєї справи було дуже мало. Кування завжди була прибутковою справою, і ковалі в усі часи були багатими і поважними людьми. В одні часи вони робили лицарські обладунки, тюремні кайдани, залізну начиння і колісниці. У сучасному світі, мабуть, немає професії «коваль». Є спеціалізовані фірми, які втілюють свої художні творчі фантазії в життя.

Буває так, що людина живе в прекрасно обставленому будинку, але через якийсь час особняк починає здаватися йому занадто звичайним, нічим не відрізняється від інших осель. Навіть суперкомфортний будинок, обставлений безумно дорогою меблями і обвішаний оригіналами картин великих живописців, нагадуватиме офіційне приміщення, якщо в ньому немає такої риски, яка властива тільки йому. А в якості такого оригінального штриха декоративно художнє кування для будинку просто ідеальна.

Художня ковка дуже вузькоспеціалізоване заняття. Незважаючи на масу пропозицій на ринку, фахівці і професіонали своєї справи завжди цінувалися високо. Вишукані вироби, виконані в стилі художнього кування, завжди цінувалися дорого, адже сама робота над проектом займає іноді місяці, а на втілення йде ще більше часу. Якщо зброю і раритети мистецтва пішли в минуле або на полиці музеїв, то зараз споживчі запити на ковку докорінно змінилися. Зараз людям хочеться вишуканості і краси. Ковані вироби зараз знову входять в моду. Модно мати вдома бронзові, сталеві, металеві статуетки, різних зміст і спрямованість. Масивність, притаманна стилю бароко повертається. Основні замовники - колекціонери й просто заможні люди, що хочете бути на хвилі сьогоднішнього дня і додати краплю антуражу у своє життя. Наприклад, фахівці відзначають, що сьогодні кожен поважаючий себе бізнесмен хоче мати у себе в будинку кований меч або інше не менш грізна зброя.

Ковані вироби - результат вираження задуму наших художників, праці висококваліфікованих ковалів, складальників і обробників поверхонь кованого металу.

Художня ковка сьогодні пропонує величезний вибір виробів на будь-який смак. Вишукані вироби зроблять ваш інтер'єр більш насиченим і масивним, адже саме зараз в моду входять середньовічні мотиви і традиції.

Наші майстри художньої ковки здатні втілити Вашу ідею і задум у реальність, вони виготовлять для Вас ексклюзивні вироби методом художньої ковки за затвердженим вами проекту будь-якої конструкції і складності. А так само виконають для Вас наступні послуги:
  • виїзд на Ваш об'єкт і заміри,
  • всі види покриття та фарбування,
  • художнє патинування,
  • доставка і установка готових виробів.
Категорія: Мої статті | Додав: drdead (29-Квітня-11)
Переглядів: 3086 | Рейтинг: 0.0/0