ковані вироби
Контакти

Укладання бруківки.
Ковані вироби.

067 609 53 38 - Володимир

097 185 62 34 - Тарас

Електронна адреса:

tabako-bud@rambler.ru

Наше місцезнаходження на карті

Все про Пиар

Пиар и пиар технологии. Создание сайтов. SEO. Маркетинг и исследования
Бруківка
Проекти

Укладання бруківки

Ковані вироби

Будівельні послуги

Укладання бруківки
Ковані вироби
Новини Львова
Погода в Львове
Статистика
Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Безкоштовний каталог сайтів Компас Абитуриента Каталог сайтов Всего.RU Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог
сайтів України Яндекс.Метрика

безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в 

каталогах Каталог 

MyList.com.ua Львівський каталог сайтів каталог сайтів Protected by Copyscape Plagiarism 

Detection ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Украинский портАл
Головна » Статті » Мої статті

Сучасність і бруківка

Бруківка - сучасне покриття доріг та тротуарів.

В давнину дорогу, вимощену бруківкою прийнято було називати «королівської». І справа тут була не стільки в її вартості, скільки в її властивостях. Її довговічність, яка зберігається протягом століть, висока міцність і загальна естетика хитромудрого візерунка надають їй ореол деякої аристократичності. Граніт, з якого виготовляється бруківка по міцності і перевіреної довговічності набагато перевершує всі матеріали, які знаходять застосування в будівництві. Додайте до цього стійкість до руйнівного впливу на дорожнє покриття атмосфери, температурних перепадів, які так властиві клімату нашої країни, стійкість до тиску і ударних навантажень на поверхню, і Ви зрозумієте, що подібне поєднання властивостей в одному матеріалі, робить його незамінним.

Загальне погіршення екологічної обстановки найбільш руйнівним чином позначається на довговічності повсюдно використовуваних матеріалів. У результаті ми маємо поганий стан доріг за рекордно короткі терміни. А мостові та бруківки, складені стародавніми майстрами, справно служать і донині.

У результаті глобальної зміни клімату збільшилася кількість температурних циклів замерзання і розморожування у роки протягом всього. Тепер їх загальна кількість перевищує два десятки разів за один тільки рік, а бетонні матеріали, застосовувані для мощення доріг і тротуарів мають гарантовану прочностную стійкість тільки протягом двохсот циклів. Звідси і виникає повне руйнування покриття менше, ніж через десять років, а руйнування окремих плиток починається вже після року експлуатації.

Страждає зовнішній вигляд дорожніх та тротуарних покриттів, страждає транспорт, страждаємо і ми.

При використанні в якості матеріалу для мощення доріг і тротуарів бруківки, на перший план виходять питання архітектурного відповідності нового вигляду доріг і тротуарів та естетика їх спільна. Шляхом грамотного підбору форми і кольору бруківки стало можливим створювати справжні шедеври візерункові, здатні задовольнити навіть самий вимогливий смак.

За допомогою бруківки останнім часом стало модним і престижним облицьовувати територію, навколишнє будівлі та котеджі. Після цього зовнішній вигляд міста набуває абсолютно європейський тип.

Без найменшої частки перебільшення можна вважати бруківку ідеальним засобом для облаштування доріжок навколо будинку, в саду або на дачі.
Категорія: Мої статті | Додав: drdead (24-Квітня-11)
Переглядів: 1692 | Рейтинг: 0.0/0