ковані вироби
Контакти

Укладання бруківки.
Ковані вироби.

067 609 53 38 - Володимир

097 185 62 34 - Тарас

Електронна адреса:

tabako-bud@rambler.ru

Наше місцезнаходження на карті

Все про Пиар

Пиар и пиар технологии. Создание сайтов. SEO. Маркетинг и исследования
Бруківка
Проекти

Укладання бруківки

Ковані вироби

Будівельні послуги

Укладання бруківки
Ковані вироби
Новини Львова
Погода в Львове
Статистика
Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Безкоштовний каталог сайтів Компас Абитуриента Каталог сайтов Всего.RU Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог
сайтів України Яндекс.Метрика

безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в 

каталогах Каталог 

MyList.com.ua Львівський каталог сайтів каталог сайтів Protected by Copyscape Plagiarism 

Detection ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Украинский портАл
Головна » Статті » Мої статті

Ковані вироби: мистецтво чи конвеєр?

Сучасні ковані вироби.

Художня ковка металу здавна служила одним із способів створення унікальних виробів, що прикрашають побут людини. Кування було одним з основних способів обробки металу за багато тисяч років до нашої ери. В Ірані, Месопотамії, Єгипті, в індіанців Північної і Південної Америки ковані вироби та металоконструкції користувалися особливою пошаною, це мистецтво навіть оточувалось легендами і забобонами. У Середні століття художнє кування досягла найвищого рівня: вручну кувалося зброю, інструменти, деталі сільськогосподарських знарядь.

У музеях ми можемо побачити чудові предмети тієї пори - скрині, решітки, світильники, замки та інші ковані вироби всіляких розмірів і форм. Часто кування художня навіть покривалася сусальним золотом. У XIX столітті ручна художня ковка була витіснена штампуванням і литтям, і інтерес до неї відродився тільки в XX столітті.

Сьогодні нами пропонується художнє кування металу, виконана професійними майстрами. Ними створюються ковані вироби та металоконструкції будь-якої складності. Авторська художня ковка дозволяє оформити і інтер'єр, і фасади будівель в суто індивідуальному стилі. Приміром, дуже популярні сьогодні ковані прикраси екстер'єри - ковані листя та квіткові композиції, а також вироби для обгородження присадибних ділянок - ворота, хвіртки, огорожі з металу надзвичайно красиві. Крім цього, ковані елементи огорожі певною мірою служать показником статусу власника будинку.

Ми пропонуємо Вам ковані вироби самих хитромудрих дизайнів і візерунків, які додадуть особливий настрій дому. Коли клієнтом замовляється у нас художнє кування металу, він може бути впевнений, що незалежно від обсягу замовлення отримає якісно виконану роботу. Всі придбані Вами ковані вироби будуть унікальні і неповторні в своїй красі. Пропонована кування художня може бути виконана в різних стилях. З давніх часів кування художня майже не змінилася - методи виробництва залишилися практично ті ж. Щоправда раніше художнє кування металу обов'язково здійснювалася з використанням хутра для роздмухування вогню, а сьогодні з'явилися пневмомолоти і електрозварювання. Але технологічні нововведення лише спростили процес виготовлення виробів, ковані елементи виходять все такими ж красивими і естетичними.

Ще на етапі проектування необхідно оцінити стиль об'єкта, де будуть перебувати ковані елементи, врахувати особливості інтер'єру, обстановки або ландшафту. Кування художня може бути виконана в класичному стилі - це симетричні малюнки з гармонійною композицією, пропорційними частинами і типовими «природними» елементами. Можлива художнє кування і в готичному стилі, її відмітні риси - гострі сичи, просічки (з'єднання прутів, при якому один проходить через інший). Клієнтом може бути замовлена ​​кування художня в стилі бароко, який рясніє безліччю листя і розеток.

З давніх часів кування і металоконструкції використовується людьми для прикраси жител, знарядь праці, зброї. Час змінюється, але справжні шедеври, як і раніше, високо цінуються людиною, і кування була, є і буде одним з визнаних варіантів для прикраси навколишнього простору. Наша компанія зарекомендувала себе як зразковий виробник, яким виконується високоякісна художнє кування і художні металоконструкції.

Ми завжди прагнемо порадувати клієнтів бездоганним обслуговуванням, кування пропонується за самим помірними цінами. Виконані нами витончені і стильні ковані елементи докорінно змінять житло і створять у будинку атмосферу старовини. Художня ковка дозволяє підкреслити індивідуальність будинку, створити унікальний образ кожного об'єкта - і вдома, і ділянки, і офісу, та громадської будівлі.

Одним з основних переваг кованих виробів виконаних таким способом обробки металу, як кування, є термін їх служби, який при правильному догляді може бути нескінченно довгим. Всі ковані елементи приваблюють своєю красою і міцністю, тому часто кованими бувають сходи, поручні, ворота, на яких чудово виглядають і ковані прикраси - ковані листя, квіти, візерунки. Красиві і практичні ковані елементи завжди залишаться актуальними, стильними, не виходять з моди, милими оку.

Художня ковка металу чудово впишеться в будь-який дизайн, надаючи йому неповторний колорит і затишок. Завдяки довговічності виробів сучасні майстри переймають досвід і цікаві ідеї кращих творінь минулого, і сьогодні кування художня доносить до нас відгомін краси минулих століть. У нас суто індивідуальний підхід до кожного клієнта і художнє кування металу виконується строго згідно Ваших замовлень.
Категорія: Мої статті | Додав: drdead (29-Квітня-11)
Переглядів: 2580 | Рейтинг: 0.0/0