ковані вироби
Контакти

Укладання бруківки.
Ковані вироби.

067 609 53 38 - Володимир

097 185 62 34 - Тарас

Електронна адреса:

tabako-bud@rambler.ru

Наше місцезнаходження на карті

Все про Пиар

Пиар и пиар технологии. Создание сайтов. SEO. Маркетинг и исследования
Бруківка
Проекти

Укладання бруківки

Ковані вироби

Будівельні послуги

Укладання бруківки
Ковані вироби
Новини Львова
Погода в Львове
Статистика
Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Безкоштовний каталог сайтів Компас Абитуриента Каталог сайтов Всего.RU Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Каталог
сайтів України Яндекс.Метрика

безкоштовна розкрутка сайту, реєстрація в 

каталогах Каталог 

MyList.com.ua Львівський каталог сайтів каталог сайтів Protected by Copyscape Plagiarism 

Detection ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Украинский портАл
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 14
Показано матеріалів: 11-14
Сторінки: « 1 2

Могутність України немислима без формування духовної незалежності суспільства. В нас, українців, є багатющий духовний і моральний потенціал, який зосереджено в українській традиційній культурі. Україна – одна з багатьох країн світу своєю народно-мистецькою культурою, що впродовж багатьох віків набула світового значення.
Ковальство – одне з цінніших, найважливіших ремесел матеріальної культури. Має свою багатовікову історію.
З часу своєї появи залізо служило для виготовлення інструментів, обробки дерева, каменю та інших матеріалів, а також для виробництва холодної зброї та прикрас.
Мої статті | Переглядів: 4031 | Додав: drdead | Дата: 29-Березня-11

Сьогоднішня популярність виробів художньої ковки пояснюється тим, що вони ідеально доповнюють інтер'єр, надають йому неповторний вигляд. І при цьому органічні в будь-якому стилі й будь-якому просторі.
Мої статті | Переглядів: 2200 | Додав: drdead | Дата: 29-Березня-11

Бруківка: характеристики, область застосування

Бруківкою називають спеціальний дорожньо-будівельний матеріал, виконаний з особливо міцних гірських порід (граніт, базальт) у вигляді брусків. Бруківки стандартні: довжина 15-30 см, ширина 9-15 см, висота 10-16 см.

Бруківка проводиться методом колки на спеціальних камнекольних машинах, після чого лицьові грані і краї притесуються. Бруківка – це універсальний матеріал, який використовується на найбільш вантажонапружених дорогах, гранітна бруківка застосовується для мощення міських вулиць, площ, садових доріжок. Найвідоміша у Росії площа, де покриттям використовується гранітна бруківка – Червона площа.

Мої статті | Переглядів: 2318 | Додав: drdead | Дата: 29-Березня-11

Тротуарна бруківка – матеріал чудово підходить як для влаштування доріжок, тротуарів, заїздів на приватних ділянках, так і для облаштування цілих кварталів і площ.

Переваги бруківки

Бруківка сьогодні завоювала величезну популярність за рахунок своїх технічних якостей, простоти укладання і гарного зовнішнього вигляду. Бруківка – це штучний кам’яний матеріал, який має високу зносостійкість і міцністю, морозостійкістю і довговічністю. Бруківка – це екологічно чистий матеріал.
Мої статті | Переглядів: 1122 | Додав: drdead | Дата: 29-Березня-11

1-10 11-14